Hoşgeldiniz, Ziyaretçi!   Giriş Yap

Bir ilan gönder

bursa escort bayan DİKKAT OKUYUN

BU SİTE KANUNEN İÇERİK NEDENİ İLE  21 YAŞ ALTI KİŞİLERE YASAKTIR.

KENDİLERİNİ AJANS GİBİ GÖSTEREN ÖDEME YAP RANDEVU VERELİM DİYEN HATTA KAMERA AÇIP KENDİNİ GÖSTEREN KİŞİLERE İNANMAYINIZ YÜZ YÜZE GELMEDEN KİMSEYE BANKA ÜZERİNDEN ÖDEME YAPMAYINIZ BU GİBİ DURUMLAR DA ÖDEMELERİ ELDEN NAKİT OLARAK YAPINIZ BU TÜR İSTEKLERİ OLAN KİŞİLERİ SİTE YÖNETİMİNE BİLDİRİNİZ.

SİTEMİZ DE YAYINLANAN İÇERİKLER İLANDA ADI GEÇEN KİŞİLERİN SORUMLULUĞUNDA OLUP SİTE YÖNETİMİ HİÇ BİR İLAN VERENE REFERANS OLMAZ ARACILIK YAPMAZ YER TEMİNİ SAĞLAMAZ İÇERİKTE KULLANILAN RESİM BİLGİLER VE TELEFON NUMARASI İLAN VEREN TARAFINDAN EKLENMİŞTİR.

SİTEMİZ DE YAYINLANAN İLETİŞİM BİLGİLERİ REKLAM VERMEK İSTEYEN BAYANLARA ÖZELDİR O NEDENLE ERKEKLERİN ARAMASI YASAKTIR BU NEDENLE ARAYAN KİŞİLERİN NUMARALARI SİTEDE YAYINLANIR SİTEYE GİRİŞ YAPAN KİŞİ BU UYARIYI OKUDUĞUNU VE KABUL ETMİŞ OLDUĞUNU BEYAN EDER.

İLK DEFA GÖRÜŞTÜĞÜNÜZ KİŞİLERİN YANINA FAZLA PARA KREDİ KARTI DEĞERLİ EŞYALARINIZ İLE GİTMEYİNİZ GÜVENDİĞİNİZ BİR ARKADAŞINIZA GİTTİĞİNİZ KİŞİYİ VE KALACAĞINIZ SÜREYİ SÖYLEYİNİZ KENDİNİZİ GÜVENDE HİSSETMEDİĞİNİZ ORTAMLARI HEMEN TERK EDİNİZ SELAM DEMEDEN PARA DİYEN KİŞİLERE HEMEN ÖDEME YAPMAYINIZ 10 15 DAKİKA KADAR SOHBET EDİN BULUNDUĞUNUZ ORTAMI İNCELEYİNİZ.

BULUŞTUĞUNUZ KİŞİNİN TEMİZ VE SAĞLIKLI OLMASINA ÖZEN GÖSTERİNİZ KOKAN EV YADA KİŞİLERDEN UZAK DURUNUZ UNUTMAYIN SAĞLIK ASLA SATIN ALINAMAZ VE EN DEĞERLİ HAZİNEDİR BANA BİR ŞEY OLMAZ DEMEYİN KALİTE HER ZAMAN VAZGEÇİLMEZDİR SİZİN İÇİN DE ÖYLE OLMALI LÜTFEN UYARILARIMIZI DİKKATE ALIN SAĞLIKLA HUZURLA

Yorum Bırakın